28 Oct

„Vegfest LT“ kalėdinė mugė – jau gruodį

spanguoliupyrageliai

Rugsėjį Vilniuje šurmuliavo pirmoji Lietuvoje veganų mugė „Vegfest LT“, o gruodį augalinio maisto mėgėjai rinksis į dar vieną – „Vegfest LT“ kalėdinę mugę.

Pirmoji „Vegfest LT“ mugė buvo itin sėkminga – žmonės rinkosi nuo pat ryto, urmu pirko veganiškas dešras, kondensuotą pieną, pyragus, kai kurių prekių neliko mugei nė neįpusėjus. „Šio renginio sėkme neabejojau, tačiau tokio susidomėjimo nesitikėjau – buvo tikras anšlagas, žurnalistai taikliai palygino – kaip per „Lidl“ atidarymą“, – pasakojo renginio sumanytoja Ventė Viteikaitė.

Artėjanti kalėdinė mugė bus dar didesnė ir gausesnė nei pirmoji. Bus daug naujų dalyvių, o jau matytieji ruošia įvairių staigmenų. Mugėje bus galima paragauti įvairių mėsos ir pieno produktų pakaitalų, paskanauti veganiškų užkandžių, karštųjų patiekalų, desertų, įsigyti ekologiškų produktų, kosmetikos, literatūros apie sveiką gyvenseną ir augalinę mitybą, receptų knygų, drabužių, papuošalų, aksesuarų, prekių vaikams, veganų atributikos. Veiks infostaliukas, prie kurio bus galima nemokamai gauti įvairios su veganizmu susijusios informacijos, lankstinukų, bukletų su receptais. Specialų veganišką meniu ruošia ir viešbučio restoranas.

„Kalėdos – metas, kai žmonės galvoja apie nueitą kelią ir norimus pokyčius. Ši mugė – ne tik puiki proga įsigyti dovanų artimiesiams, bet ir pradėti gyventi kitaip“, – sakė Ventė.

Noras organizuoti „Vegfest LT“ jai kilo apsilankius keletoje panašių renginių užsienyje. Jie pasaulyje rengiami jau daugiau nei 30 Skaityti toliau…

Via:: Vegan.LT